Тюльпанова брошка

В наші дні брошка - це беззаперечний must-have! Такий аксесуар просто зобов'язаний бути в гардеробі кожної жінки.
Брошка знову зійшла на пік світової моди, перетерпівши безліч метаморфоз!
У глобальні тренди повертається дивовижна вінтажна елегантність! Брошки можна побачити в останніх колекціях модних будинків Yves Saint Laurent, Chanel, Vivienne Westwood, Oscar de la renta, Balenciaga і інші.
У перекладі з французької слово «брошка» означає «довга голка». Вона використовується для з'єднання двох деталей. Колись древня людина вирішила приховувати своє тіло під якоюсь подобою одягу. Для з'єднання двох кінців шкури або тканини люди використовували кістки тварин або риб, колючі частини рослин.
Історія розвитку брошки дуже барвиста і яскрава, романтична і цікава. У Середньовіччі брошки використовувалися як якісь «таємні» знаки. Вперше це сталося в 12-му столітті при дворі французького короля Людовика XIV.
Сьогодні найактивнішим чином на сучасних подіумах високої моди представлені текстильні брошки і нерідко є головним елементом наряду.
Це брошки-банти, брошки-квіти з різних видів тканини, за допомогою яких можна прикрасити як вечірній, так і денний наряд.
Прикрашаются намистинами, перлами, пір'ям і т.д.
Яскраві і великі текстильні брошки здатні прикрасити будь-який сучасний принт. Також добре виглядають у вигляді кулона на ланцюжку.