Текстильна пряникова іграшка на ялинку

55 грн.
Сплатити

Казкові новорічні свята у кожної людини асоціюються із чимось своїм, особистим. Але відчуття свята у багатьох з"являється одночас з появою на прилавках ялинкових прикрас. Ось і у мене уже декілька років поспіль напередодні нового року розпочинає роботу мініфабрика із виробництва текстильних кавових новорічних іграшок. Такі іграшки чудово прикрашають красуню ялинку. Вони можуть бути підібрані у певному стилі, а можуть поєднуватись із іншими іграшками вашої колекції.  Свої іграшки я звично називаю пряниками на ялинку, але після виставки зрозуміла, що не усі знають і розуміють що це. Тому, сьогодні ми влаштуємо віртуальні кавово-пряникові посиденьки.
Не буду переповідати історію виникнення новорічних іграшок, а ось про кавові трохи розкажу. Такі іграшки ще називають горищаними (чердачными игрушками). Існує легенда виникнення такої іграшки:
Одна жінка пошила своїй доньці ляльку із старенького непотрібного шматочка тканини. Донечка забула її на горищі кавової фабрики, коли чекала маму з роботи. За той час, поки іграшка пролежала на горищі, вона не тільки припала неабияким шаром пилу, але й пропахлась найкращими ароматами, що витали на кавовій фабриці-кава, ваніль, кориця... Ці аромати, просочені часом та дивовижними історіями, надають іграшкам особливої чарівності. Такі іграшки пахнуть дитинством, затишком, святом і тим, що приносить лише радість.
Розкажу процес створення своїх іграшок.
- Спочатку задумка і робота нат формою, якою має бути іграшка.
-Потім зшита  із натуральних тканин іграшка наповнюється об"ємним наповнювачем
-Наноситься спеціальний розчин, за допомогою якого іграшка стариться та просочується ароматами кави, ванілі та кориці
-Іграшка запікається у духовці
-Наноситься малюнок за допомогою різних технік, інструментів та фарб
-Декор
-Святкова упаковка

Ось такий затяжний процес створення такої, здавалось би, маленької іграшки. Але у кожній із них позитивні емоції та тепло моїх рук.
З наступаючими святами! Нехай наступний рік буде таким же яскравим, як ваша новорічна ялинка!