Літній клатч

В кінці скрпня я завжди трохи сумую за літом. За соковитою зеленою травою, барвистими квітами, сюрчанням коників ввечері під вікном... Саме в цю пору народжуються яскраві речі, які довго нагадують про найулюбленішу пору року. Сьогодні це - літній клатч.


Клатч - це маленька сумочка, в яку вміщається гаманець, помада, ключі і телефон. Цей маленький аксесуар може похвалитися довгою і цікавою історією. Вперше він з'явився у 16ст. і виконував функцію гаманця. Пізніше жінки розширили його призначення. У Франції таку сумочку називали "ретикюль" в перекладі "плетена сумочка", потім французи перетворили назву у "редикюль" в перекладі "смішна". Назву "клатч" придумали англійці, в перекладі "хапати". Моду на клатчі ввела Коко Шанель.
Мій клатч- соковитого кольору трави. На кришці клатчу використана квітчаста тканина з імітацією печворку, оздоблена ручними декоративними стібками.  Над конструкцією працювала довго, форма зручна і лаконічна. Клатч добре тримає форму, боковини зшиті ручними потаємними стібками. Застібається на магнітну кнопку, яка кріпиться на декоративну накладку, що служить як оздобленням, так і укріплює застібку.  В середині дві кишені.  Розмір 23х 14см.