Аліса

1500 грн.
Сплатити

Історія народження цієї дівчинки трохи сентиментальна.

Викрійки усіх моїх ляльок - це авторські розробки. Звичайно, я не винаходжу велосипед, як і у всіх ляльок, у них є голови, руки, ноги, тулуб…, але форми і пропорції завжди індивідуальні. Так було і цього разу, потрібно було розробити нову форму голови. Складність полягає в тому, що плоске зображення дуже відрізняється від об′ємної форми.  В результаті пошуку, з′явилось три голівки, потім захотілось намалювати їм обличчя, коли з′явились очі, стало зрозуміло, що потрібні і тільця. Тоненькі ручки, тоненькі балетні ножки… одна дівчинка готова!
Дівчинку звати Аліса. Ні, не та, що із Зазеркалля))) Звичайна така Аліса. Нещодавно ще гралась іграшками, а сьогодні склала усі у скриньку і винесла на горище. Але Мишко… він особливий…, він залишиться з нею, бо знає усі дівочі таємниці.
Аліса інтер′єрна лялька, зріст 43см. Виконана в техніці грунтований текстиль. Одяг зшитий із бавовниз шовком. Сукня, накидка та берет знімається. Мереживо і деякі тканини фарбовані руками. Волосся – штучні треси. Взуття із натуральної шкіри.
Медведик 9см, лапки на внутрішньому гудзиковому кріпленні.