Липень 2015

Я дуже люблю свою роботу і до створення всіх виробів приступаю тільки з хорошим настроєм і позитивними думками. Буває, що концепція роботи, яку замовляють, мені не дуже подобається, а замовник хоче саме це, тоді я шукаю компромісні рішення, щоб подобалося всім, а головне, мені (хай вибачать мене мої замовники, що іноді буває дуже довго).

Нова порція краси (принаймні, я так вважаю)! Сьогодні новий рюкзак. Історія його народження, як в улюбленому нами фільмі "брюки превращаются, брюки превращаются ...". На цей рюкзачок пішла одна пара джинсів, обридлих своїй господині)))).

Сумочка із колекції "Місто мрій", під назвою "Улюблена вулиця". Як приємно блукати вуличками улюбленого міста, зупинитися на одній із них, і помріяти...

Наступна сумочка із колекції "Місто мрій".

Ось і готова нова колекція сумочок під назвою "Місто мрій".

Нарешті, закінчила! Рюкзак класичної форми, незважаючи на невеликі деталі крою, вийшов дуже містким, розмір 30х24см, глибина 14см. Ширина лямок 3см, довжина регулюється від 50см до 80см. На рюкзаку чотири кишені, два з клапаном на магнітних кнопках, два накладних, можна покласти всі необхідні дрібниці. всередині рюкзака кишеню на блискавці і два накладних кишені. Рюкзак добре тримає форму, дно досить жорстке, але в той же час воно дозволяє зручно сперлася з рюкзаком на спині.

У нашій майстерні "Ванільне щастя" з'явилася нова помічниця, вона точно знає, яке воно, щастя !!!! Разом з Наталією Сергіївною, чудовою мамою і бабусею ми запускаємо новий проект, набори для новонароджених. У наборчик входить пледік, виконаний з дитячої пряжі, м'який і ніжний на дотик. Малюк із задоволенням буде спати і бачити солодкі сни. А берегти сон дитини буде маленька киця-сплюшка. Киця зшита з натуральних гіпоалергенних матеріалів, наповнена холлофайбером, мордочка вишита, лапки шелестять, маляті буде цікаво вивчати нові звуки і відчуття.