Січень 2015

Новенька лялечка для гри. Ім'я лялечці вирішила не давати, нехай його придумає нова господиня )! Зріст лялечки 35см , зшита із бавовни, наповнена холлофайбером , сукня- корейська бавовна, прикрашена  Шеббі- стрічками. Волосся з вовни, можна розчісувати і робити зачіски .

Віолетка!

Відповідає всім вимогам до ігрової ляльки , пройшла "випробування " пранням ) , почуває себе прекрасно !

Зріст Віолетки - 32см , зшита з бавовни, наповнена холлофайбером , ручки рухаються, стоїть з опорою , сидить сама. Волосся - велюрова пряжа, можна розчісувати і робити зачіски )

Одяг - трикотажні колготки, гольфик виконаний з фактурної сітки, сукня- льон з принтом.  У волоссі візкозна стрічечка . Туфельки - бавовняна пряжа .

Зустрічайте - Юлька!

Експериментальна лялечка для гри. Єдине, що не відповідає раніше описаним вимогам, це те, що лялька зшита зі звичайної бязі, тому її довелося тонувати кавово-ванільною сумішшю, щоб блідий вигляд не "зіпсував" Юльці життя))))!

Личко лялечки вишито і, як мені здалося, Юлька вийшла досить характерною лялькою і фотогенічною))), тому фото буде багато)))!

Росточок у Юльки - 32см, ручки повертаються, сидить сама, стоїть з опорою.

Давно замислювалася над тит, щоб виготовити ігрову ляльку. Така лялька повинна відповідати ряду вимог:

-лялька повинна піддаватися пранню, тому застосування фарби для розпису личика не бажане - акрилову фарбу для текстилю необхідно закріпити праскою, а це досить складно зробити на голівці ляльки. Ну, і якщо дитина захоче спробувати на смак і розцілувати ляльку - фарба не самий підходящий варіант;