Липень 2014

Друга совушка))). За принципом така, як і перша, відрізняється формою. Схожа на сумку-планшет з круглим дном та виточками. В області виточок сумка укріплена і декорована декоративними накладками. Підкладку використала яскраву, руду у білий горошок. На підкладці є кишенька розділена на два відділення. На клапані сумки вишила сову, схожу на ту, що намальована на основній тканині, стереже, щоб ніхто чужий не заліз до сумки)))).
Розміри сумки 22х27см. Довжина ременя-108см.

Ну ось, нарешті дозріла моя сумочка "Малинка".
Тут, у батьківському домі під час відпустки, біля малинника, рівно рік тому почала над нею роботу. Вишивка- японський дизайн від Kazuko Aoki на льняному полотні. Так як льон виявився абсолютно не рахунковий, вишивати було дуже складно і мотив трохи витягнувся в ширину, але, мені здається, це його не зіпсувало.
Сумка об'ємна, прямокутної форми типу "Tote bag", дійсно, дуже зручна і містка! Застібається на блискавку, бавовняна підкладка має кишеню розділену на два відділення, також всередині є ремінчик з карабіном для ключів (дуже зручна штука!). Сумка досить жорстка, тримає форму, додаткову жорсткість дає окантовка льоном всіх з'єднувальних  швів.
Розміри сумки: 24х32см, глибина 4,5см, довжина ручок-57см.

Якось давно, прикупила я два відрізи тканини з совушками на молочному і блакитному фоні ... Ось добралися руки ))). Буде багато сумок ! Перша -трапеціевідной форми, зшита за типом " mini saddle bag " - ( наплічна ) . Сумка закривається верхнім клапаном на магнітну кнопку . Клапан декорований вишитою совою, як на основний тканині. Підкладка з накладною кишенею , розділеною на два відділення.
Розміри сумки: ширина вгорі - 19см , ширина внизу - 20см , висота - 22см , глибина дна - 4см. Довжина наплічного ременя - 108см .

Неллі народилась в листопаді, але за натурою вона ніжна, романтична, весняня дівчинка. Неллі мріє побачити лавандове поле та зелені полонини... і вірить, що після холодних та темних осінньо-зимових днів, неодмінно настане весна!!!
Лялька зшита із бавовни, росточкрм 42см. Сидить, стоїть з допомогою, ручки кріпляться на гудзики. Одяг знімається.