Про автора

Вітаю усіх гостей моєї другої домівки під назвою "Ванільне щастя...". 
Мене звати Валентина Мартинова. Я одружена, виховую маленького синочка. Моя сім'я- моє натхнення і джерело енергії.

Інженер-конструктор швейних виробів за освітою, 10 років викладання в вищому навчальному закладі. Та після народження сина-погляд на світ змінився. Захотілося створити щось дуже добре та казкове. Так народився на світ перший ведмедик - улюблена іграшка мого малюка.

Як з'явилась назва "Ванільне щастя..."? Все дуже просто. Першими професійними іграшками стали ароматизовані пряники на ялинку. Вони смачно пахнули кавою і ваніллю. Люди, які тримали ці іграшки в руках раділи, наче діти. Та й відомо, що ваніль здатна заспокоїти і надати відчуття душевного комфорту, щастя.

Так як мені цікаві різні види рукоділля, з'явились творчі напрямки, в яких я працюю: ароматизовані кавові іграшки, текстильні ляльки, сумки та косметички.

Перед тим як створити свій сайт, я довго обмірковувала, яким він буде... Поки що це такий собі блог, схожий на звіт про виконану роботу. Я дуже сподіваюсь на щирі коментарі моїх читачів і на те, що ми будемо влаштовувати віртуальні дружні зустрічі за чашечкою кави з ванільними булочками.