Зграйка сонячних курчаток

Наближався Великдень , а зима зовсім  не хотіла відступати! Захотілось тепла та свята - так з’явилась ідея  виготовити веселих, сонячних курчаток.

Затрати на виготовлення та матеріали – мінімальні, позитивні емоції – максимальні! Головне – хороший настрій та бажання створити затишок в своїй оселі!

Для роботи нам знадобляться такі матеріали та інструменти:

  • фетр, або серветка для прибирання жовтого кольору, фетр червоного кольору;
  • пряжа для в’язання червоного, або оранжевого кольору, нитки для вишивання червоного кольору;
  • оксамитова стрічка шириною 0,3см;
  • чорний маркер для тканини (або перманентний з тонким стержнем), спеціальний зникаючий  маркер для тканини;
  • голка для зшивання, голка з великим вушком, ножиці, шило, лінійка,булавки;
  • косметичні рум’яна, або художня масляна пастель.

 

І так, приступаємо до роботи:

1 Лекала деталей курочки та когутика накладаємо на тканину, обмальовуємо та вирізаємо без припусків на шви.

2 Оформляємо «голівку» курочки та когутика. На верхній деталі тільця курочки намічаємо дзьоб (у вигляді трикутника-зникаючим маркером, або простим олівцем). Дзьоб вишиваємо, як показано на фото. Когутикові пришиваємо борідку та дзьоб із фетру, щоб дзьоб краще тримав форму, відгортаємо його верхню частину та закріпляємо швом «через край». Чорним маркером малюємо нашим курчаткам очі.

3 З’єднуємо верхню та нижню деталь тільця курчаток. Для цього необхідно підготувати пряжу для ніжок. Розглянемо два варіанти кріплення ніжок – для гірлянди (на прикладі когутика) і для підвіски (на прикладі курочки). Відміряємо два відрізки нитки довжиною 16,0см та 40,0см. Нитку довжиною 40,0см складаємо навпіл, на відстані 5,0см від згину, зав’язуємо вузлик. На нижній деталі тільця когутика та курочки фіксуємо за допомогою булавок гребінець та ніжки.

4 З’єднуємо верхню та нижню деталі курчаток між собою - ширина стібка - 0,3-0,4см, фіксуючи декількома стібками місця кріплення ниток-ніжок.

5 Прикрашаємо голівку курочки бантом –  наші курчатка, майже, готові.

6 Підрівнюємо нитки-ніжки. На лапках шилом проколюємо два отвори, протягуємо туди наші нитки-ніжки за допомогою голки з великим вушком . Фіксуємо ніжки простим вузлом .

7 Завершальний етап - рум’янимо курочці щічки ватною паличкою  – і наша парочка готова!

Такими курчатками можна прикрасити гілочки верби, великодні рушнички та кошики. Сподіваюся, що інтер’єр вашої кухні  стане святковим та весняним!